Devínka pod lesom.
Čo je nové?

Aktuálny stav Devínka hlási: hrubá stavba je takmer ukončená!
Pokračujeme v nasadenom tempe.

10/2018

 

Aktuálne je blok C naďalej v rozostavanosti. Máme osadené okná, realizujeme fasádu a na spodných podlažiach už nahadzujeme omietky a vylievame podlahy v jednotlivých bytoch. Na vrchných podlažiach bloku C realizujeme elektroinštalácie, kurenárske a vodoinštalačné rozvody.
V bloku B dokončujeme osádzanie okien a začíname omietať. Začíname realizovať elektroinštalácie, kurenárske a vodoinštalačné rozvody na jednotlivých poschodiach.
V bloku A dokončujeme murárske konštrukcie na obvodových múroch a vnútorných priečkach.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás na info@devinka.sk.

 
 

Prečo som si kúpil Devínku Teším sa na život pod lesom

10/2018

 

Pracujem v neďalekom nákupnom centre a bývam v byte na Dlhých dieloch. Práca ma baví a dalo by sa povedať, že v rámci Bratislavy to mám do nej na skok. Keďže aj s priateľkou milujeme prírodu, hľadali sme niečo, odkiaľ by sme mali do lesa naozaj blízko. Ukázalo sa, že Devíka je to správne riešenie. Takto už nebudem musieť neustále jazdiť „cez kopec“ do práce a z práce. Ušetrím denne jeden a pol hodiny. Ešte stihnem pred zotmením na bicykli vybehnúť na Devínsku Kobylu, alebo len tak na terase „zapadnúť slnko“. Už sa nevieme dočkať...

Ak chcte aj vy zlepšiť svoj život, neváhajte. Kontaktujte info@devinka.sk.

 
 
 

Ako vnímame kvalitu Okná s trojsklom

10/2018

Trojsklo. Všade to počujete, keď sa hovorí o úsporách a o odhlučnení. Samozrejme, najlepšie izolujú a odhlučňujú steny. Ale dnešný životný štýl vyžaduje veľa svetla a kontaktu s okolím. Nikto predsa nechce sedieť medzi štyrmi múrmi. Ako však docieliť jedno aj druhé? Riešením je trojsklo, ktoré sa stáva v lepších projektoch štandardom. Docielime s ním veľmi dobré zvukovo- aj tepelno-izolačné vlastnosti. Predstavuje ideálne riešenie pre modernú mestskú zástavbu. Nevýhodou je vyššia cena, ale výhody sú nesporné. V Devínke je trojsklo využívané v hojnej miere s cieľom priniesť Vám čo najvyšší komfort.

Ak chcete vedieť viac, neváhajte a kontaktujte nás na info@devinka.sk.

Ak dvaja robia to isté, nie je to to isté Viac bytu za menej peňazí

10/2018

Vždy, keď sa rozhodujete, ktorý byt v ktorom projekte si nakoniec kúpite, nejedná sa o ľahké rozhodovanie. Veď Vaše rozhodnutie ovplyvní váš život na celé roky, ak nie desaťročia. Developeri sa predháňajú v ponukách, v ktorých nie je ľahké sa zorientovať. Veľa informácií je ťažko uchopiteľných. My však máme jednu, ktorá by Vás mohla zaujať. Devínka Vám ponúka viac priestoru pre život. Za rovnaké peniaze ako v konkurenčných projektovch získate viac metrov štvorcových bytu. Vďaka dispozičným riešeniam skúsených architektov z ateliéru Rudohradský, premysleným do najmenších detailov, sa nám podarilo maximalizovať vnútorné priestory bytov v rámci zastavanej plochy projektu. V Devínke nie je „trojizbák ako trojizbák, dvojizbák ako dvojizbák“.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás na info@devinka.sk.

Kreativita
u Vás doma
Vyberte si dvere s vizuálom podľa Vášho vkusu

10/2018

Ako sa dá zmeniť bývanie na domov? Devínka Vám ponúka všetko pre kvalitné a dôstojné bývanie. Navyše teraz ponúkame ďalší krok ku tvorbe domova: skrášlenie bytov. Vieme Vám vyhotoviť dvere s vizuálom podľa Vašich predstáv.

Neváhajte a pre bližšie informácie nás kontaktujte na info@devinka.sk

 
 
 

Architekt vysvetľuje Hlavné benefity projektu Devínka

05/2018

Devínka je pre mňa projekt, ktorý v sebe dokonale spája kvalitné architektonicko-projekčné riešenie s maximálnym komfortom zóny a širšieho okolia, ktoré sú nastavené v prospech obyvateľov.

Je všeobecne známe, že Devínska Nová Ves je obľúbeným satelitom Bratislavy najmä medzi obyvateľmi vyhľadávajúcimi menej rušné prostredie, v blízkosti prírody, s pestrými možnosťami na trávenie voľného času. Mestská časť zároveň poskytuje bezproblémové dopravné napojenie na centrum mesta, ktoré je tiež lákavým benefitom pre vzdialenejšie lokality.
Projekt Devínka svojím strategickým umiestnením na začiatku mestskej časti s jedinečným výhľadom na Devínsku Kobylu plne využíva tento špecifický potenciál a ponúka priestor pre kľudné a harmonické bývanie na úpätí lesa.
Severná hranica pozemku je tvorená železničnou traťou. Objekt je preto hmotovo a dispozične riešený tak, aby sa od železnice odvrátil a tým eliminoval jej rušivý vplyv. Chodby obopínajú budovu po celom vonkajšom obvode smerom k železničnej trati, čo umožnilo orientáciu bytov priamo do vnútroblokov. Navrhnutým dispozičným riešením je dosiahnutá ochrana obytných a pobytových priestorov samotnou hmotou objektu. Týmto spôsobom vznikli byty, ktoré sa otvárajú do dvoch chránených vnútorných nádvorí s juhozápadnou orientáciou, slúžiacich obyvateľom bytového domu.
Bývanie v objekte Devínka poskytuje okrem prekrásnych výhľadov na národnú prírodnú rezerváciú Devínska Kobyla aj množstvo voľnočasových aktivít spätých nielen s priľahlou prírodou. Rôznorodosť typov bytových jednotiek, od štartovacích bytov ideálnych pre mladé rodiny, až po terasové byty vyššieho štandardu, tvorí krásne a príjemné miesto pre život.

 
 
 

Už sme za polovicou Predali sme viac ako 50 % bytov

05/2018

Mnohí z vás na našich reklamných plochách určite postrehli oznam o tom, že sme predali už viac ako polovicu bytov, hoci projekt Devínka ponúka byty za ceny, ktoré sú porovnateľné s cenami okolitých projektov. Čo je teda príčinou takéhoto úspechu? Je to bezosporu výnimočná poloha a kvalitné architektonické riešenie projektu, na čom si spolu s kvalitou prevednia stavby dávame u nás v Metrostave Slovakia mimoriadne záležať. Naša spoločnosť uplatňuje svoje bohaté skúsenosti z realizácií náročných pozemných stavieb aj vlastných developerských projektov. Dobré meno spoločnosti Metrostav Slovakia je zárukou kvality a dlhodobej spokojnosti našich klientov. To, že už sme predali viac ako polovicu bytov, pre nás znamená, že ste nám aj vy dali dôveru, a že cesta, na ktorú sme vykročili a princípy, ktoré vyznávame, sú správne. Ďakujeme. Metrostav Slovakia

Kvalitný projekt v nádhernom prostredí Hrubá stavba utešene rastie

05/2018

Koncepcia tvaru objektu Devínky vychádza priamo z daností územia, v ktorom je osadený. Rešpektuje terén, maximalizuje výhľady a tvorí svojou hmotou masívnu bariéru ruchu od železnice. Členitý tvar s uskakujúcimi terasami poskytuje mnoho typov a veľkostí bytových jednotiek. Objekt pozostáva zo 123 jedno- až štvorizbových bytov usporiadaných do piatich nadzemných a jedného čiastočne zapusteného podlažia. Najnižšie podlažie je tvorené bytmi s predzáhradkami orientovanými do vnútorných nádvorí. Výškový rozdiel, ktorý vzniká na nádvoriach, je vyriešený terénnou modeláciou, čo spolu s detskými ihriskami a množstvom zelene vytvára vo dvojici vnútroblokov silný pocit súkromia. Terasovité usporiadanie umožňuje bohaté preslnenie bytov aj na najnižších podlažiach. Na fotografii je už vidieť, ako sa začína stavba podobať pôdorysne na gigantické písmeno E. Hrubú stavbu máme v pláne dokončiť do jesene 2018. Sledujte, ako rastieme. Váš Metrostav Slovakia.

Prečo za menej získate viac? V rovnakom štandarde viac bytu

05/2018

Nie je „trojizbák ako trojizbák, dvojizbák ako dvojizbák ....“ Jednou z veľkých výhod projektu Devínka, ktorú mnohí z vás objavili a ocenili, je aj to, že za tie isté peniaze, ako u konkurenčných projektov, získate viac metrov štvorcových bytu. Vďaka dispozičným riešeniam skúsených architektov z ateliéru Rudohradský, premysleným do najmenších detailov, sa nám podarilo maximalizovať vnútorné priestory bytov v rámci zastavanej plochy projektu. Takto si my u nás v Metrostave Slovakia predstavujeme racionalizáciu. Váš Metrostav Slovakia

 
 
 
 
 
 

Bývajte tesne pod lesom

11/2017

Ísť sa prebehnúť do lesa pred pracovným dňom? Prečo nie. Les máte rovno pred domom. Devínka vám ponúka prakticky celý masív Devínskej Kobyly. Komu by nestačili sily na beh k hradu Devín, môže sadnúť na bicykel a zajazdiť si dosýtosti.

Garantovaný výhľad z bytov

11/2017

Nemusíte sa báť, že vám o pár rokov pred oknom vyrastie budova, ktorá by vám narušila výhľad, kôli ktorému ste si byt kúpili. Územný plán nedovoľuje výstavbu oproti Devínke. Územie s kódom 1203 znamená chatkovú a záhradkársku oblasť s veľkými obmedzeniami podlažnosti a zastavanosti plochy. Neumožňuje stavať bytové ani rodinné domy. Jednoducho príroda v okne každý deň.

Výstavba v plnom prúde

11/2017

Na snímke vidíte, ako prebiehajú práce pri zakladaní Devínky.Pracujeme na všetkých blokoch ABC súčasne. Dokončujeme stropnú dosku garáže a postupne začne vyrastať hrubá stavba v podobe železobetónových konštrukcií jednotlivých podlaží.

slnecnik Ilustračná fotografia

Darček k novým bytom
s predzáhradkou

Akcia platí iba pre vybrané byty.
Nezmeškajte príležitosť.

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa v Devínke cítili vždy čo najlepšie, rozhodli sme sa venovať k vybraným bytom elegantný slnečník na spríjemnenie posedenia v predzáhradkách. Darček je pripravený pre prvých desať záujemcov po zarezervovaní bytu.

footer ornament

Získajte najnovšie informácie o výstavbe
a dostupnosti bytov

Mám záujem o byt

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete súhlas so spracúvaním osobných údajov,
bližšie informácie o udelenom súhlase nájdete tu.