metrostav

Sme mladá stavebná spoločnosť
21. storočia

Dynamika a energia sú atribúty našej práce i našich stavieb. Moderné technológie, nové materiály, netradičné tvary, výrazné farby. Funkčnosť a nadštandard, kvalita a estetika. Rôznorodosť a fantázia proti monotónnosti a stereotypu. Prvky najmodernejšej európskej architektúry prenesené do každodennej reality slovenských miest.

Významné realizované projekty

Multifunkčný komplex River Park, Bratislava

River Park je nový multifunkčný komplex bratislavského nábrežia a zároveň najlepšia adresa v centre Bratislavy. Koncept River Parku vytvoril holandský architekt Erick van Egeraat. Ten prišiel s víziou mesta v meste, vďaka ktorému si naplno užijete rieku.

Polyfunkčný bytový dom Dominant, Bratislava

DOMINANT sa vyčleňuje zo svojho okolia nielen architektonickým riešením, ale aj kvalitným materiálovým spracovaním interiérov a exteriérov. V rámci jeho realizácie boli využité moderné a bezpečné technológie spracovania základov a kanalizácie hlboko pod hladinou podzemnej vody v blízkosti Dunaja.

Polyfunkčný komplex Boria,
Bratislava

Polyfunkčný komplex Boria je zaujímavý svojím celkovým architektonickým stvárnením. Celý komplex dominuje okoliu nielen farebnosťou, ale i svojou výškou. Z celkového počtu 15 mezonetových bytov nachádzajúcich sa v 8. a 9. NP má 8 bytov svoju terasu so zelenou záhradou.
V 12. ročníku súťaže STAVBA ROKA 2006 získal polyfunkčný komplex BORIA ocenenie BYTOVÝ DOM roka 2006.

Rezidencia Cubicon,
Bratislava

Bytové domy projektu navzájom vytvárajú vnútorný preslnený dvor - vnútroblok, ktorého atraktívna zeleň poskytuje priestor pre oddych a relax. Zaujímavosťou projektu je moderná architektúra, vysoký štandard používaných materiálov a naviazanosť na ponuku blízkych obchodov, služieb, relaxačného a športového vyžitia, ktoré sa nachádzajů v obchodnom centre Galéria CUBICON.

Prima Park, Bratislava

Projekt bytového domu PRIMA PARK predstavuje príjemné mestské bývanie v samotnom srdci Ružinova, ktorý patrí k najvyhľadávanejším a najatraktívnejším lokalitám v Bratislave.

Vlastné developerské projekty

CityPark Ružinov,
Bratislava

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. V súčastnosti ponúkame posledné voľné byty vo veži C.

Bytové domy Nejedlého (B, C),
Bratislava

Rezidenčný projekt na okraji Dúbravky. Dva vežiaky s celkovou výškou 13 nadzemných podlaží priniesli 166 bytov rôznych veľkostí aj výmer. Dvojica dokončených vežiakov doplnila prvú bytovku v rámci komplexu Podvornice.
Projekt sme úspešne vypredali.

Bytový dom Košická,
Bratislava

Kompletnou rekonštrukciou pôvodnej nehnuteľnosti vzniklo 80 malometrážnych dvojizbových bytov a 4 obchodné priestory v príjemnej lokalite mesta kúsok od historického centra s bezprostredným prístupom na všetky hlavné dopravné ťahy.
Projekt sme dokončili v roku 2014 a úspešne vypredali.

footer ornament

Získajte najnovšie informácie o výstavbe
a dostupnosti bytov

Mám záujem o byt

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete súhlas so spracúvaním osobných údajov,
bližšie informácie o udelenom súhlase nájdete tu.