Devínka pod lesom. V čom spočíva jej čaro?

Záruka Metrostavu

Ako dodávateľ stavby spoločnosť Metrostav poskytuje záruku dva roky od prevzatia bytu. Dobré meno, dlhoročná história, schopnosť stavať aj v náročných podmienkach, to všetko sú vlastnosti našej spoločnosti Metrostav Slovakia a.s.. Dlhými rokmi budované dobré meno spoločnosti je dnes najvyššou zárukou konštrukčného riešenia a technického prevedenia našich stavieb. Rovnako je tomu tak aj na projekte Devínka pod lesom. Vždy dodržíme čo vám sľúbime.

Za rovnakú cenu dostanete viac

Byty v projekte Devínka pod lesom majú väčšie výmery ako konkurenčné projekty. Konkurenčné projekty ponúkajú porovnateľné byty s výmerou približne o 10% menšou. To znamená, že ak napríklad iný projekt ponúka byt s výmerou 70 metrov za 150 000 €, u nás dostanete za rovnakú cenu byt s výmerou 76 metrov štvorcových, čím pri cene 2 000 € za meter štvorcový ušetríte 12 000 € (uvedený výpočet je orientačný a dá sa skonkretizovať podľa vybraného bytu).

Predzáhradky - súčasť projektu

Ak patríte k tým, ktorí radi trávia čas vonku, môžete v teplých dňoch tráviť čas s rodinou v predzáhradke. Bez obáv môžete vypustiť malé deti alebo domáceho miláčika, alebo si napríklad pozvať priateľov na záhradnú párty. Veríme, že v predzáhradkach zažijete veľa krásnych chvíľ.

predzahradka

Príroda na skok

Láka vás príroda a zároveň sa nechcete vzdať rušného života a výhod mesta? Devínka s ideálnou polohou medzi prírodou a mestom splní vaše priania, či už máte chuť obuť si tenisky a ísť sa prebehnúť do lesa, či radšej na nákupy v blízkom centre.

benefit devinka 1

Komunitné bývanie

Chceli by ste upratať a navariť bez toho, aby sa vám deti motali pod nohami? Vyžeňte ich vyblázniť sa von s kamarátmi. Devínka pod lesom má vybudované pre svojich rezidentov chránené detské ihrisko

benefit devinka 2

Do centra Bratislavy do 20 minút

Stačí vám nasadnúť do auta a do troch minút sa viete z Devínky pod lesom prepraviť až na diaľničný privádzač na diaľnicu D2 pred obcou Lamač. Diaľničný privádzač umožňuje pripojenie na diaľnicu ako smerom do Bratislavy, tak aj smerom na Stupavu, Malacky a Prahu.

Priama MHD linka na autobusovú a vlakovú stanicu

Linkou č. 21 sa zo zastávky MHD blízko Devínky pod lesom dostanete cez Patrónku a Hlavnú stanicu až na autobusovú stanicu. Do Bratislavy vás odvezie aj linka č. 28 (cez Devín smer Nová budova SND), linkou č. 20 sa dostanete cez Dúbravku do Lamača.

benefit devinka 3

Vlakom na Hlavnej stanici za 16 minút

Vlak z Devínskej Novej Vsi stojí v Lamači, na Železnej Studienke a na Hlavnej stanici. Na druhom konci mesta v Rači viete byť za 30 minút.

Za hodinku vo Viedni

Máte chuť si z Devínky pod lesom odskočiť do Viedne? Stačí, keď sa za pár minút pripojíte diaľničným privádzačom na diaľnicu D2 a pokračujete smerom na most Lafranconi. Obídete celé centrum mesta a diaľnica vás privedie až do Viedne.

Do Hainburgu na bicykli

Devínka pod lesom sa nachádza prakticky v strede obrovskej pavučiny cyklotrás. Naplánujte si bicyklový výlet cez Cyklomost Slobody k Schloss Hofu. Odtiaľ do Hainburgu, či Bratislavy. Na posledné kilometre môžte využiť MHD. Alebo môžete preskúmať cyklotrasy popri rieke Morava.

benefit devinka 4

Okná s trojsklom v štandarde

Okná a balkónové dvere projektu Devínka pod lesom sú plastové s izolačným trojsklom, aby ste mohli v noci nerušene spávať aj napriek blízkej železnici, od ktorej vás oddeľujú aj uzavreté pavlače.

benefit devinka 5
footer ornament

Získajte najnovšie informácie o výstavbe
a dostupnosti bytov

Mám záujem o byt

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete súhlas so spracúvaním osobných údajov,
bližšie informácie o udelenom súhlase nájdete tu.